Üldinfo
Avaleht
Firmast
Kontakt
Pakume tööd UUS!
Teenused
Juuksur
Goldwell
Kosmeetik
Hooldused
Detox jalavann
Meestele
Clinicare
Vali keel: est |
Detox jalavann
Igapäeva kiire elutempo juures tarbime liiga palju ebatervislikku toitu, puutume kokku paljude keskkonna saasteainetega, oleme füüsiliselt vähem aktiivsed. Siis ei suuda keha enam kõikide ebasoovitavate ainetega hakkama saada ning organismi sadestub hulgaliselt mürgiseid ja ohtlike jääkaineid.
 
Paljude inimeste sagedaseks muredeks on probleemid unega, peavaludega, stressiga. Väheneb energia ja ainevahetus aeglustub, soodustades ülekaalu tekkimist. Mürkainete väljutamine toimib, kui ainevahetus on normaalne. Kuna jääkainetest küllastunud organismis rakkudevaheline ainevahetus enam normaalselt ei toimi, tuleb kehale anda teatud lisaimpulss.
Mürkainete eemaldamine Detox jalavanni abiga.
Hooldus tasakaalustab keha positiivseid ja negatiivseid ioone ja seega kiireneb toksiinide hävitamine organismis.Tasakaalustatud rakk saab jätkata elutähtsaid operatsioone närvi- ja seedesüsteemis.
Peale puhastumist tõuseb nii vaimne kui füüsiline energiatase.
Inimene tunneb end erksamana, kaovad unetus, peavalud, seedesüsteem normaliseerub.

Detox jalavanni abiga on võimalik :
· parandada tervist
· taastada energiat, vabaneda peavaludest
· aidata kaasa kaalulangetamisele
· hõlbustada seedimist
· puhastada nahka
· leevendada hingamisteede probleeme (astma )
· parandada unereziimi
· leevendada liigesevalusid
· aeglustada vananemisprotsessi
· eemaldada ebameeldivat kehalõhna ja hingeõhku
· leevendada toiduallergiat

Protseduuri käik:
Soovituslik protseduuride arv on 5-8, minimaalselt 2 x nädalas. Kuuri võib korrata 3-6 kuulise intervalliga või kord kuus.  Protseduuri kestvuseks on täiskasvanutel 30, lastel 15 minutit. Protseduur sobib nii naistele kui meestele. Protseduuri kestel ilmub vees teatud hulk anorgaanilisi jääkaineid. NB! Protseduuri ajal tuleb juua klaas vett. Samal päeval vähemalt 1,5 liitrit vett, kuna enamus toksiine eemaldub neerude ja naha kaudu 4-6 tunni jooksul pärast protseduuri.
Vastunäidustused: südame arütmia või stimulaator, rasedus, siirdatud organid, jalahaavad, epilepsia, kasvajad. Kahtluse korral konsulteeri arstiga!

Meie salongis arveldamine vaid sularahas!
Gardeenia Beauty OÜ | Raua 21 10124 TALLINN | Tel: 644 4477